Среда, 15 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи отримають свої гроші клієнти Чернігівського банку «Демарк»?


DemarkПро ситуацію з банком «Демарк», який півтора місяця тому «раптово» збанкрутував, ми вже писали. Але багато нез’ясованих питань залишається й досі невирішеними.

Клієнти банку не можуть отримати пенсії, зарплати, не кажучи вже про депозитні рахунки. А послугами цієї фінансової установи, а точніше публічного акціонерного товариства «Демарк», користувалися більшість бюджетних установ, організацій та підприємств різних форм власності обласного центру.  Тож природно, що люди та представники юридичних осіб цікавляться про сьогоднішню ситуацію з цим банком і їхніми грошиками-капіталами.

Публікація на тему:

http://bilahata.net/aktsenty/suspilstvo/demarkatsijna-liniya-dlya-banku-demark-scho-stalosya.html 

Запитали про це і депутати Чернігівської міської ради під час засідання-сесії цього тижня у начальника обласної філії Національного банку України Леоніда ВОЛОШКА про стан справ у банку «Демарк». За його словами до Нацбанку вже передано повний пакет відповідних документів про запровадження в банку «Демарк» тимчасової адміністрації. Питання повинно вирішитися позитивно, але для цього потрібен певний час.

Між тим, розповсюджено Звернення Голови Спостережної ради та Правління цього Публічного акціонерного товариства до клієнтів і партнерів банку у зв'язку з ситуацією, що виникла в його роботі спочатку із затримкою, а пізніше й з видачею готівкових коштів, обмеженням роботи карткових рахунків, панікою серед вкладників.

У Зверненні зазначається, що негативну роль в нинішній ситуації зіграли недобросовісні дії з боку представників деяких банків щодо клієнтів банку «Демарк» та дискредитації  банку взагалі, в тому числі, про акціонерів і про, нібито, підтримку сепаратизму.

Керівництво «Демарку» акцентує увагу на тому, що акціонери завжди підтримували Європейський вибір України, а з листопада місяця активно, своїми діями та особистими фінансами підтримують незалежність України, всіляко допомагають силам АТО.

Деякі джерела стверджують (інформація не перевірена), що функціонування банку «Демарк» тісно пов’язана з діяльністю нинішнього міського голови Чернігова Олександра Соколова ? члена Партії Регіонів.

Про останні події стосовно дій Олександра Соколова і роботи Чернігівської міської ради читайте тут:

http://bilahata.net/aktsenty/suspilstvo/mer-chernihova-vyperedzhaje-taktychno-i-stratehichno-svojih-oponentiv-i-vyhraje-poky-scho.html#more-2698

Сергій ПРАВДЮК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/