Суббота, 30 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи обов`язково мати в авто медичну аптечку?


аптечка«При зупинці транспортного засобу працівник ДАІ зробив зауваження, що в медичній аптеці мого автомобіля відсутні деякі обов’язкові медикаменти. Чи правильні дії працівника міліції?»

Анатолій С., м.Чернігів.

Як нам повідомив працівник УДАІ УМВС України в Чернігівській області Сергій БОРЗДИЙ, до якого ми звернулися за роз’ясненням, дії працівника міліції були правильними — за керування транспортних засобів без аптечки встановлена відповідальність за статтею 125 Кодексу про адміністративні правопорушення — попередження. А потрібний перелік медикаментів в аптеці передбачено документом — ДСТУ 3961—2000 (Державний стандарт України. Аптечка медична автомобільна).


Обсуждение: 1 коментар
  1. lsvkiev:

    Удивительно безграмотная в правовом отношении статья. Именно так теряется рейтинг как газет, так и их интернет-сайтов. Я не буду разоблачать вашу ложь детально, зайдите на сайт Верховной Рады, откройте Постановление Кабмина №1306, и просто убедитесь сами, что требования наличия аптечки в транспортных средствах отсутствуют.

    Не важно, кто ошибся, сотрудники ГАИ или в редакции издания, не проверив информацию. Но распространила ложь именно «Белая хата», дезинформировав общественность. Это называется непрофессионализм.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/