Пятница, 10 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи надаються соціальні гарантії військовикам?


05В умовах процесу реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил України, складної економічної ситуації в країні, проведення антитерористичної операції на сході нашої держави перед «армійськими» працівниками постають чималі виклики.

Як зберегти досвідчених і кваліфікованих працівників? Убезпечити при цьому порушень чинного законодавства, положень Галузевої Угоди та колективних договорів, дотримання соціальних гарантій. Ці та інші наболіли питання обговорювали та радилися активісти на засіданні V-го Пленуму Теркому №5 профспілки працівників Збройних Сил України, якій відбувся у Чернігові. Сьогодні цей Територіальний комітет налічує в своїх лавах понад 2 тисяч 200 членів.

01Два дні, на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок, лідери 27 первинних організацій з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбивали підсумки своєї діяльності та визначали пріоритетні напрямки роботи на майбутнє.

02У засіданні взяв участь заступник голови центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Валерій Добровольський.

В ході засідання присутні заслухали голову Теркому №5 профспілкових працівників Збройних Сил України Леоніда Дудченка. Доповідач у своєму виступи поінформував про стан та заходи щодо підвищення рівня внутрішньо-профспілкової роботи, її впливу на організаційне зміцнення первинних організацій та ефективності їх захисних функцій.

03Під час обговорень, учасники заходу констатували, що високий рівень профспілкового членства є в тих трудових колективах, де налагоджена взаємовигідна співпраця між профкомом і роботодавцем. Тож для посилення мотивації профспілкового членства необхідно вдосконалювати колективно-договірну систему.

04— Створення атмосфери порозуміння, налагодження взаємодії з командуванням гарнізонів та керівниками оборонних установ і підприємств, з командирами військових частин та обласними військкоматами є запорукою успішного вирішення болючих питання «армійських» працівників. Лише  спільними зусиллями ми здатні досягти мети, домогтися виконання чинного законодавства, — підсумував Леонід Дудченко.

В ході проведення семінарських занять та консультацій профспілкові активісти розглянули питання збереження існуючих робочих місць та недопущення зниження рівня соціального захисту працюючих. Зокрема, умов оплати праці, аспекти охорони праці, оздоровлення працівників Збройних Сил України тощо.

По завершенню засідання профспілкові лідери проголосували за постанови, якими визначили пріоритетні завдання в своїй роботі на наступний рік та відзначили кращих лідерів профспілкових організацій.

Вадим Мисник


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/