Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи можуть бути дурнями правителі?


дуракиТак, можуть. Судячи з висловів лідера Радикальної партії Олега Ляшка, такі постаті існують доволі часто. І не тільки в Росії, якщо порівняти з іншою відомою проблемою, до якої і ми близькі – дорогами.

Чи думали коли небудь українські президенти, що їх можуть назвати… дурнями? Щось асоціюється з класикою. Чи не так? Пригадуєте дитячі російські та світові казки, в яких персонажі-властителі майже завжди виглядають такими собі дурнями, а от народ, а вірніше, окремі представники народних мас, завжди розумні і якраз вони постійно борються з отими правителями-не розумниками, що експлуатують, або ж, принаймні, несправедливо відносяться до простого люду. І як годиться – в розв’язці казковості стовідсотково перемагає премудрий посланець справедливих мас, де завжди зло переборюється добром. Але стривайте − історія свідчить, що і в реальному житті, нехай і через десятки років, істинні помисли та дії осилюють несправедливість, а світло – чорноту.

А при чому тут відомий політик Ляшко? Та тому, що він з дорослого життя просто відкрив фіранку у казкові міражі, де все відбувається, вибачте за тавтологію, як у казці. «Янукович був просто дурак, а Порошенко – хитрий дурак», − підкреслив Олег Ляшко 18 жовтня в програмі LIVE-Шустер на телеканалі 112, коли влада чи то керівництво іншого телеканалу (1+1), злякалося правди і скасувало програму за дві хвилини до її початку. Дійсно, дурна влада! Не кажучи вже про те, що рейтинг іншого каналу 112 зростає, так ще й зайвий раз влада скомпрометувала себе перед своїм людом, який і справді розумнішим стає, ніж думають про нього «розумні» владники.

Сергій Правдюк sknews.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/