Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи можна включати суми відсотків по кредиту до складу витрат?


Працюю підприємцем на загальній системі оподаткування. Для закупівлі товару беру кредити. Чи можна включати суми відсотків по кредиту, які я сплачую, до складу витрат?

В.Кириленко

Консультацію надає в.о.начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Ніна СОЛОВЕЙ.

Суми коштів, сплачені фізичною особою-підприємцем, яка працює на загальній системі оподаткування, на користь банку за надані послуги з розрахунково-касового обслуговування, пов'язані з господарською діяльністю (відкриття, закриття, переоформлення рахунків, відкритих безпосередньо на фізичну особу-підприємця, надання виписок з рахунків тощо), включаються до його витрат.

Разом з тим  не включаються до складу витрат суми сплачених відсотків, нарахованих за користування кредитними коштами, незалежно від того, чи використовувався кредит на здійснення підприємницької діяльності.

Підготувала Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/