Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи готове «Чернігівобленерго» до опалювального сезону


Чернігівобленерго22 вересня в центральному офісі «Чернігівобленерго» відбулася прес-конференція голови правління  організації з приводу підготовки до сезону опалення. На ній було обговорено рівень навантаження на енергосистему, графіки обмежень та аварійних відключень електроенергії.

Володимир Ткач, виконуючий обов’язки голови правління «Чернігівобленерго», повідомив про певні складнощі в підготовці до сезону опалення який головними причинами вважає заборгованість підприємств, споживачів та велику кількість дерев які заважають лінії електромереж. Понад 60 мільйонів гривень – саме стільки становить загальний борг підприємств перед «Чернігівобленерго».

Як варіант економії було запропоновано використовувати активні електронні прилади в нічній час після 23:00 до 7:00 ранку, що дасть змогу економити до 50 % електроенергії. Проте при цьому треба встановити спеціалізований лічильник.

«Енергозбереження серед населення є досить актуальним. Від більшої поінформованості з приводу електроенергії виграють всі, адже економне використання ресурсів дає змогу заощадити власні кошти і допомогти державі. Громадянська мережа ОПОРА наголошує на проведенні масштабної інформаційної кампанії за підтримки підприємств, які надають відповідні послуги, задля підвищення обізнаності всього населення та покращення відносин між надавачами послуг і споживачами», – наголошує місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Марія Стронська


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/