Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи ефективно працюють податкові міліціонери Чернігівщини


В Головному управлінні Державної фіскальної служби у Чернігівській області відбулася прес-конференція на тему: «Результати роботи податкової міліції».

З журналістами зустрічалися перший заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області Вадим Нечай, начальник оперативного управління Павло Бойправ та  в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань  Валерій Блоха.

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області   Вадим Нечай розповів про резонансні факти, які останнім часом виявили податкові міліціонери та про те, як нині проводиться їх розслідування.

Протягом 9 місяців слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато 57 кримінальних проваджень, з яких  24 — тяжкі правопорушення. За результатами проведеного досудового розслідування у поточному році до суду направлені обвинувальні акти по 10 кримінальних провадженнях, що більше від рівня минулого року на 43%.

По закінчених кримінальних провадженнях сума нанесених державі збитків склала 9 мільйонів гривень, з яких відшкодовано майже 1 мільйон гривень.

З метою забезпечення відшкодування збитків, по закінченим провадженням, слідчими накладено арешти на майно на суму 5 мільйонів гривень.

Крім того, по кримінальних провадженнях, по яких триває досудове розслідування, додатково накладено арешти на майно на суму 2 мільйони гривень.

У взаємодії із працівниками Служби безпеки України та прокуратури ліквідовано «конвертаційний центр» із загальним обсягом «проконвертованих» протягом 2014—2015 років коштів у сумі 150 млн. грн.

Протягом поточного року упереджено 11 спроб незаконного формування бюджетного відшкодування ПДВ на суму понад 24 мільйони гривень. За фактами незаконної заявки до відшкодування ПДВ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення 5 кримінальних правопорушень.

У напрямку боротьби з розкраданням бюджетних коштів і їх легалізації, у сфері державних закупівель зареєстровано 10 кримінальних правопорушень. Сума збитків по них склала майже  5 мільйонів гривень.

По лінії боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів: обліковано 9 кримінальних проваджень, із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму понад 25 млн.грн., викрито діяльність 3 незаконних виробництв підакцизних товарів.

Серед пріоритетних напрямків роботи податкової міліції – виявлення зловживань на ринку підакцизної продукції,   боротьба зі схемним податковим кредитом з ПДВ, ліквідація схем мінімізації, викриття надання транзитно-конвертаційних послуг, а також направлення відповідних матеріалів до суду та їх супроводження. Нині тривають операції «Акциз-2015», «Нафтопродукт-2015, «Розшук-2015» та «Рубіж-2015» .

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області Вадим Нечай також розповів, що днями 11 працівників податкової міліції повернулися із зони АТО. Протягом майже трьох місяців вони несли службу на контрольних пунктах пропуску та у складі мобільних груп з патрулювання лінії розмежування у Донецькій області. За мужність, патріотизм та відданість Батьківщині троє з них відзначені нагородами і всім вручені Подяки від керівництва Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Учасники прес-конференції відповіли на всі запитання журналістів.

Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/