Среда, 1 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чи допоможе Гройсман урегулювати ситуацію на ДП «Чернігівторф»?

Чи допоможе Гройсман урегулювати ситуацію на ДП «Чернігівторф»?


Антикорупційний комітет парламенту звернувся до Гройсмана щодо врегулювання ситуації на ДП «Чернігівторф».

Про це повідомило видання «Біла хата» з посиланням на інформацію Смолинського торфозаводу ДП «Чернігівторф».

Комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради України направив до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернення щодо врегулювання ситуації на державному підприємстві «Чернігівторф».

У листі за підписом голови парламентського антикорупційного комітету Ігоря Попова Володимира Гройсмана просять відреагувати на звернення голови профспілкової організації управляння ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова та вжити необхідних заходів.

Відповідний лист парламентарі з комітету з питань запобігання та протидії корупції направили також на адресу свого колеги – Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександру Домбровському.

Нагадаємо, з листопада минулого року на ДП «Чернігівторф» триває конфліктна ситуація між шахтарями Смолинського (село Смолин Чернігівського району) і Ірванцівського (село Кути Семенівського району) торфозаводів та міністерським призначенцем Іллею Рокоче, якого торф’яники звинувачують у спробах рейдерського захоплення заводів.

У грудні 2018 року Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсягові позовні вимоги первинної профспілкової організації Управління «Чернігівторф» Незалежної профспілки гірників України і скасував дії деяких наказів Міненерговугілля.

Одним з них було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього скандально відомого помічника одіозної Ірини Геращенко – Іллю Рокоче. Останній встиг заблокувати рахунки Смолинському торфозаводу, що призвело до багатомільйонних збитків і боргів, які продовжують накопичуватись.

Публікації з цієї теми: 

Податківці заблокували зарплати працівникам підприємства Чернігівторф

Мільйонні контракти «Чернігівторфу», однак працівники страйкуватимуть

Працівники торфозаводів занепокоєні спробами рейдерства

Уряд не бажає слухати торфодобувників і депутатів Чернігівщини

Позиція незалежних профспілок щодо ситуації навколо торфозаводу


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/