Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи буде ефективна робота організацій від грантів на Чернігівщині


Переможців Другого Конкурсу малих грантів у Чернігівській області визначено, інформує Громадська організація «MART».

Нагадаємо, що наприкінці вересня, ГО «МАRТ» за підтримки Європейського Союзу оголосила Другий Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» для сприяння впровадженню демократичних змін на місцевому рівні у Чернігівській області.

Підтримка міжрегіональних спільних ініціатив організацій громадянського суспільства, молодих організацій, новостворених ініціативних груп з різних регіонів та забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах – все це вже другий рік поспіль є основною метою проекту, що втілюється на території Чернігівщини, а й всієї України.

Надіслані проектні пропозиції пройшли два етапи оцінювання, одним з яких була оцінка спеціально створеного незалежного Оціночного комітету.

Тож наразі, із задоволенням оголошуємо список організацій, які отримали найвищу оцінку і отримають гранти на реалізацію своїх проектів:

1. Центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс». Проект: «Точка опори 2».

2. Громадська організація «Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів «Чернігів»». Проект: «Школа Активного Ветерана».

3. Громадська організація «Еко Місто Чернігів». Проект: «Міжрегіональна громадська екологічна ініціатива «ЛІНЕЯ».

4. Громадська організація «Спілка жінок Куликівщини». Проект: «Жінка – фактор розвитку місцевих громад».

5. Ініціативна група «Освітні ініціативи Чернігівщини» . Адміністратор проекту: Ніжинська міська громадська організація «Міра». Проект: «Децентралізація в освіті: нові підходи до неперервного професійного розвитку вчителів Чернігівщини».

6. Громадська організація «ЦЕНТР ВЗАЄМОДІЇ». Проект: «Студія соціальної анімації «Територія права».

Від щирого серця, вітаємо переможців! Впевнені у подальшій ефективній співпраці і бажаємо успіху у втіленні ваших ідей!

hranty

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Чернігівське обласне відділення УБА» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу».

Сергій Забара


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/