Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чому Пенсійний фонд розповідає негатив про Укрпошту?

Чому Пенсійний фонд розповідає негатив про Укрпошту?


В Укрпошті запевняють, що співробітники Пенсійного Фонду України (ПФУ) свідомо обманюють пенсіонерів. Буцімто вони обіцяють підвищення пенсій, якщо люди будуть отримувати їх у банку та не переходитимуть до Укрпошти.

Укрпошта неодноразово стикалася з фактами маніпуляцій та поширення неправдивої інформації про послуги компанії з боку Пенсійного Фонду України.

У мережі оприлюднено розмову працівниці ПФУ з 72-річною пенсіонеркою. Представниця Пенсійного Фонду говорить, що «кошти, які можна спрямувати на виплату пенсій, ми будемо витрачати на виплату пошті за  доставку…». І запитує у пенсіонерки, яка жаліється на вік та хворі ноги і хоче отримувати пенсію вдома від листоноші: «Ви бажаєте отримувати пенсії на такому рівні, чи щоб в грудні у Вас пенсія піднялася?» (АУДІО-факт – тут)

Пенсіонерів, які потребують допомоги та мають право отримувати пенсію вдома, працівники Пенсійного Фонду свідомо вводять в оману, переконують отримувати пенсію у банках, плямуючи при цьому репутацію Укрпошти.

Компанія вимагає від Пенсійного Фонду України припинити цю ганебну практику та публічно пояснити ситуацію, що склалася.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/