Четверг, 16 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чоловіка, який душив іншу людину, відправили на примусове лікування

Чоловіка, який душив іншу людину, відправили на примусове лікування


Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю).

Про це повідомляє Біла хата з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Як з’ясувалося, у вересні минулого року, перебуваючи біля магазину «Євротоп» у стані алкогольного сп’яніння, підозрюваний почав безпричинно душити перехожого, штовхнувши його на асфальтне покриття. Потерпілий намагався втекти, однак чоловік продовжував його душити та наносити удари.

В результаті хуліганських дій особи, потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді синців, забиття м’яких тканин та численних саден.

Відповідно до висновку судово-психіатричноїї експертизи, під час вчиненого, внаслідок вживання психоактивних речовин чоловік був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. Йому показане застосування примусових заходів медичного характеру, надання амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку.

Відтак, судом задоволено клопотання прокурора про застосування примусових заходів медичного характеру.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/