Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Річниця науково-випробувального центру Збройних Сил України

Річниця науково-випробувального центру Збройних Сил України


Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України (ДНВЦ ЗСУ) відзначив 86 років від дня заснування.

Урочистості відбулися 2 березня 2018 року у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. Вже четвертий рік ДНВЦ ЗСУ дислокується у Чернігові, куди був перебазований у 2014 році з Феодосії у зв’язку з анексією Криму Російською Федерацією. Військовослужбовці ДНВЦ ЗСУ зберегли і зуміли переправити до Чернігова значну частину матеріальної бази та головний ресурс – особовий склад високопрофесійних унікальних фахівців військової галузі.

Вітаючи ДНВЦ ЗСУ з річницею, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування міста і області, підприємств, громадських волонтерських організацій висловлювали глибоку пошану військовослужбовцям та працівникам Центру, які не зрадили присязі на вірність українському народові. Промовці особливо відзначали ефективну співпрацю ДНВЦ ЗСУ з підприємствами області як потужний імпульс до розвитку виробництва й залучення інвестицій в регіон. З нагоди річниці працівники Центру отримали подяки та відзнаки від Чернігівської обласної ради, Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської міської ради.

З вітальним словом виступив заступник начальника ДНВЦ ЗСУ з наукової роботи полковник Володимир Дмитрієв. Він наголосив на важливості формування на базі ДНВЦ ЗСУ Державного науково-дослідного інституту випробування і сертифікації озброєння та військової техніки, а також на організації у його складі Центру міжнародного співробітництва.

«Сувора реальність висуває жорсткі вимоги до якості сучасних і модернізованих зразків озброєння та військової техніки, які надходять у війська. Виконання важливих завдань потребує напруженої та високоякісної роботи всього колективу, особливо з урахуванням перетворення нашого центру в Державний науково-дослідний інститут випробувань та сертифікації озброєння та військової техніки».

Володимир Дмитрієв особливо відзначив вагомий внесок органів місцевої влади, підприємств та установ міста у відновлення діяльності Центру на Чернігівщині після передислокації з Криму та у налагодження стабільної співпраці. Така спільна діяльність, за його словами, дозволила ряду підприємств Чернігівщини увійти в кооперацію з підприємствами оборонного комплексу України, сприяла залученню інвестицій на розвиток регіональної науки і промисловості, збільшенню робочих місць, відновленню об’єктів інфраструктури міста і області.

«Результатом спільних зусиль є завантаження підприємств і наукових установ області виробництвом продукції військового призначення більш ніж за ста позиціями переліку імпортозаміщення», — зауважив Володимир Дмитрієв. І висловив переконання, що такі спільні зусилля і надалі забезпечуватимуть вихід на якісно новий рівень інноваційного розвитку підприємств вітчизняної оборонної промисловості, забезпечуватимуть оснащеність силового блоку держави сучасним озброєнням і військовою технікою, що не поступаються кращим світовим аналогам і відповідають стандартам НАТО і ЄС.

Святковий концерт подарували артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. З патріотичними та ліричними піснями виступили Капела бандуристів імені Остапа Вересая під керівництвом заслуженої артистки України Раїси Борщ та заслуженого працівника культури України Миколи Борща, заслужені артисти України Володимир Гришин та Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольга Печко, Іванна Коцур, Світлана Примак, Олена Близнюк. Академічний народний хор обласного філармонійного центру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура представив вокально-хореографічну композицію «Грай, музико», балетмейстер Віктор Войніков. Авторською піснею привітав колег військовослужбовець Державного науково-випробувального центру ЗСУ Володимир Бендрик. Свій вірш присвятила військовим науковцям ДНВЦ ЗСУ відома поетеса і громадський діяч, кавалер ордена Княгині Ольги Надія Галковська. Вели урочистості артисти обласного філармонійного центру Ігор Василенко та Інна Василенко.

 

Віра Лобановська


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/