Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Чернігівводоканал» ліквідовує на водопроводі аварї внаслідок морозу


Різка зміна температурних показників  впливає на стан водопровідної мережі. Через низьку температуру йдуть зміни грунту і це збільшує кількість поривів водопроводу. Так цього тижня кожного дня бригади служби водопровідних мереж КП «Чернігівводоканал» ліквідовували аварії. Незважаючи на мороз всі роботи проводились швидкими темпами і протягом дня мешканцям відновлювалось водопостачання. 

19 січня по вул. Музикальна, 12, 14  був виявлений свищ у сталевій трубі діаметром 50 мм. Протягом дня була здійснена заміна відрізку водопроводу у 1,5 метри зі  стального на поліетиленовий діаметром 63 мм.

21 січня було проведено ремонтні роботи на водопроводі (заміна засувки Д=150мм) по проспекту Перемоги,189.   Була припинена подача холодної води до житлових будинків по проспекту Перемоги,183,185, 187,189. Роботи були виконані з 9:30 до 16:00. 

водоканал (1)Ремонтні роботи по заміні засувки д =100 проводились  по  пр-ту Миру, 17. Була припинена подача холодної води: до житлових будинків № 19, 21 по проспекту Миру. Водопостачання було відновлене до 16 години.

Також була проведена заміна ділянки труб зі сталевих на поліетиленові по пр. Стахановців, 3-6. Припинено водопостачання по вул.Стахановців, № 3,4,5,6. Роботи завершені до 16 години.

На час проведення робіт забезпечується підвіз питної води для мешканців.

Олена БОРИСЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/