Пятница, 22 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівці виступили проти непомірних тарифів. Відео


29 червня, коли депутати Чернігівської міської ради зібралися на свою чергову сесію,  мешканці міста організували та провели біля міськради мітинг-протест проти непомірних житлово-комунальних тарифів.

На заходи завітали зі столиці України народні депутати від Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Учасники мітингу вимагали від місцевих обранців прийняти звернення до Президента України та керівника Уряду, аби тарифи на комунально-житлові послуги терміново були переглянуті, інакше у людей, на чому акцентували увагу присутні, урветься терпець – і подібні протестні акції можуть перерости у більш масштабніші.

На вимогу протестуючих, депутати Чернігівської міської ради прийняли відповідні звернення до керівництва держави, одне з яких – це перегляд  тарифів, а друге – про необхідність негайного втручання Генеральної прокуратури та Антикорупційного комітету  у процес навколо 206-го виборчого округу, де 17 липня відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради України.

Представники мітингу стверджують, що у Чернігові команда одного із провладних кандидатів вдається до брудних технологій, де чільне місце начебто займає підкуп виборців. А тому, аби застосовувались норми виборчого права для усіх однаково, без махінацій та маніпуляцій, чернігівці й вимушені вдатися до такого протестного кроку.

Олександра Кужель зазначила, що рішення-звернення до НКРЕ та Президента щодо перегляду тарифів – це питання номер один для усіх українців. За її словами, разом з Юлією Тимошенко вони «розібрали тарифи на молекули». «Я − професійний економіст, а Тимошенко знає цю сферу зсередини, − підкреслює високопосадовець. – Якщо говорити про газ, то той, що проходить через нашу територію транзитом, в Європі, коштує максимально 100 євро, а у нас з вами влітку — 275. Ціна газу власного видобутку — 50 доларів, це максимально з усіма прибутками, а нам продають по 275. А що ви особисто будете мати восени? Наприклад, якщо у вас двокімнатна квартира, то за тепло будете сплачувати десь 4 тисячі гривень. А 59% зарплати у нас йдуть на продукти харчування. То яке ж у нас буде життя?»

Тому для всієї команди «Батьківщини» пріоритетне завдання на сьогодні — негайне зменшення тарифів до економічно обґрунтованого рівня.Обсуждение: 1 коментар
  1. АНДРІЙ:

    БЕЗ НІЯКИХ РОЗРАХУНКІВ ЙДЕ ПЛАНОМІРНИЙ, ІЗ РОКУ В РІК, ГРАБУНОК ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЩО ЗАЛЯКАНІ БОРГАМИ ТА КОНФІСКАЦІЯМИ. НА ЗМІНУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ПРИЙДЕ ВІЙНА З НЕГІДНИКАМИ !!!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/