Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівці проти небезпечного для здоров`я вантажного терміналу


Жителів вулиці Жабинського 25 березня прийшли до чернігівської митниці пікетувати проти продовження оренди для ТОВ «Термінал — центру».

Містян обурює велике скупчення великогабаритних вантажівок  під їх вікнами. Це не тільки створює незручності, але і псує екологічну ситуацію в районі. Мешканці сусідніх будинків не розуміють навіщо підприємство з великим транспортним потоком розташовувати у центрі міста.

Вантажівки розбивають, перегороджують дороги, заїзди до дворів, перешкоджають безпечному пересуванню пішоходів та відпочинку дітей.  Через відкриті вікна до домівок чернігівців потрапляють вихлопні гази. Також у сусідніх будинках чують не тільки шум, а й вібрацію від проїзду фур.

m3Мітингувальники розказали журналістам cheline.com.ua, що для водіїв вантажівок митний термінал не облаштував туалет, тож  усі природні потреби вони справляють у сусідніх подвір'ях.

Чернігівці вимагають у міського голови В.Атрошенка не виносити на голосування на сесії міськради питання продовження оренди землі для ТОВ «Термінал — центр», та остаточно припинити діяльність митного терміналу.

m 1Нагадаємо, раніше у Чернігівській митниці ДФС запевнили, що зупинка ТОВ «Термінал — центру» ніяк не вплинула на відрахування до місцевого бюджету, адже в області достатньо інших митних терміналів, які здійснюють безперешкодне оформлення вантажів та регулярно сплачують податки.

m4

IMG_20160325_125105IMG_20160325_125152IMG_20160325_125207IMG_20160325_125237

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/