Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівці продовжують рахувати пасажирів у міському транспорті


Пасажири автоУ неділю 22 березня пройшов перший день відкритого підрахунку пасажиропотоку в громадському транспорті міста Чернігова. Активісти працювали  на маршрутах з 5:27 і до 23:00. Було досліджено, скільки у вихідний день автобуси трьох маршрутів перевозять пасажирів.

Нагадаємо, що в результаті підрахунку тарифу на проїзд активістами були виявлені незбіжності з даними пасажиропотоку, які надали перевізники команді «ДемАльянс». В зв’язку з цим було вирішено провести публічний підрахунок пасажиропотоку на  трьох автобусних маршрутах громадського транспорту міста: автобус №12 (ТОВ «Пассервіс-люкс»), №37 (ПрАТ «Таксосервіс») та №39 (ЧТУ). До проведення даної перевірки і відслідковування реального пасажиропотоку було залучено всіх охочих, які попередньо заповнили онлайн-форму для участі в підрахунку.

Зазначимо, що було сплановано провести підрахунок в два дні: вихідний і будній. Тож, наступний день дослідження пасажиропотоку – це середа, 25 березня 2015 року.

Тож, на громадський моніторинг в цей день запрошуємо представників ЗМІ та волонтерів, які або запишуться на підрахунок за номером телефону: 093 593 02 77, або заповнять онлайн-форму.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/