Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівці можуть скористатися «соціальною карткою»


У Чернігові стартувала програма «Соціальна картка чернігівця». Мешканці міста почали оформляти соцкартки через волонтерів благодійного фонду «Наш Край». 

Нагадаємо, 13 жовтня, в Чернігові було укладено Меморандум про реалізацію ініційованої мером міста Олександром Соколовим партнерської програми «Соціальна картка чернігівця». Проект реалізовується за підтримки благодійного фонду «Наш край» і впроваджується за ініціативи Чернігівського міського голови  Олександра Соколова.

картка (2)оціальна картка чернігівця передбачає отримання знижок в аптеках і магазинах – до 5%, та 20% – в перукарнях і салонах краси. Нижче наведено список аптек, магазинів і установ сфери послуг, які продемонстрували свою соціальну небайдужість і вже долучилися до цієї програми.

Знижки за вказаними адресами!

АПТЕКИ (ЗНИЖКА ДО 5%)

 1. Аптека № 1, вул. Доценка, 6.
 2. Аптека № 2, вул. Шевченка, 47.
 3. Аптека № 3, просп. Миру, 154.
 4. Аптечний пункт № 5, вул. Рокоссовського, 47 (приміщення дитячої поліклініки № 2).
 5. Аптечний пункт № 7, просп. Миру, 44 (приміщення поліклініки № 3).
 6. Аптечний пункт № 4, вул. Текстильників, 36 (приміщення лікарні № 4).
 7. Аптечний пункт № 2, вул. Пирогова, 15 (приміщення дитячої поліклініки № 1).
 8. Аптечний пункт № 3, вул. Пирогова, 1 (приміщення жіночої консультації).

МАГАЗИНИ (ЗНИЖКА ДО 5%) 

 1. Магазин ПП «Долина Плюс» по вул. Єськова, 12.
 2. Магазин «Продмаг» по вул. Войкова, 40-А.
 3. Магазин ТОВ «Аніка Плюс» по вул. Рокоссовського, 41.
 4. Магазин ПП «СеДаМ-маркет» по вул. Рокоссовського, 8.
 5. Магазин ПП «СеДаМ-маркет» по вул. Родимцева, 5.

У Салоні краси «Інь-Янь», що по вулиці Котляревського, 15, щопонеділка стрижки для пенсіонерів за соціальною ціною – 20 грн. А в перукарні «Візаж», що розташована на вулиці Текстильників, 6, кожного дня з 9-00 до 11-00 для пенсіонерів діє знижка 20 % на стрижку.

— «Соціальна картка чернігівця» кардинально змінює підхід до надання соціальних пільг. Її головний принцип – адресність. Важливо, щоб картки отримали всі чернігівці, які потребують соцзахисту, і могли скористатися ними в широкій мережі магазинів і аптек у будь-якому районі міста, – наголосив мер. - Ця програма потрібна чернігівцям і вона працюватиме. Від цього безпосередньо залежать комфорт і благополуччя в нашому місті.

Олександр Соколов та БФ «Наш край» зазначають, що Меморандум є відкритим і запрошують соціально відповідальний і небайдужий чернігівський бізнес долучитися до цього проекту, щоб разом творити добру справу на користь громади міста. Адже успішне місто — добробут кожного.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/