Пятница, 18 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівці готові відстояти своє право на пристойне життя

Чернігівці готові відстояти своє право на пристойне життя


На початку року жителі Чернігова отримали непомірно великі платіжки за комунальні послуги — настільки великі, що велика кількість містян втрачають змогу навіть виживати.

На минулій сесії міської ради до депутатів звернулась жінка, яка намагалась донести такий факт, що її місячний дохід один в один рівняється з комунальними платіжками, які вона отримала в минулому місяці. Фактично жінка вимушена всі кошти віддати за побутове обслуговування і залишитись без копійки. Обурює той факт, що депутати не хотіли слухати жінку аргументуючи тим, що вони нічого не вирішують. Виникає питання, навіщо потрібні депутати міськради, які не хочуть дослухатись до містян і вжити хоч якихось заходів.
За трикімнатну квартиру у 67 квадратних метрів (лічильник загальний на будинку) лише за опалювання мешканцям надійшли останні платіжки від 1,5 до 3,2 тисяч гривень.
На віче, яке відбулося цієї суботи (3 лютого) , яке організували громадські та політичні діячі Чернігова, було присутня чимала кількість людей. Звичайно, прийшли саме ті, хто страждає від комунальних платежів найбільше. Голова обласного осередку Національного корпусу Чернігів Сергій Ткаченко виступив перед присутніми громадянами, закликавши всіх присутніх зорганізуватись, писати звернення до міських депутатів.

Сергій Ткаченко — співорганізатор акції

У свою чергу, коли наступної суботи збереться більша кількість людей, буде складене громадське звернення до депутатів міської та Верховної Ради, у зв’язку з обставинами, які виникли в Чернігові.

Люди залишали свої контактні данні для того, щоб координуватись і зорганізуватись на наступне Віче, про яке буде додатково проінформовано.

Віталій Яхно, співорганізатор акцїі

Всі жителі Чернігова, які не згодні з тарифами на комунальні послуги, можуть долучитись до протестних заходів, інакше влада, відійшовши повністю від реальностей нашої повсякденності, буде і надалі витискати з громадян останні копійки, натомість гучно ілюструвати десь там на форумах та конференціях показово, наскільки «збагатіли» українці. тарифи 5

Тільки разом ми зможемо змінити щось. Ми повинні показати владі і міським чиновникам-керівникам, що нас багато і наша проблема реальна. Тільки тоді владна верхівка, яка абсолютно живе своїм (іншим) життям, буде вимушена реагувати і прислухатись до вимог громади.

Олексій Горшков


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/