Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівський військкомісаріат співпрацює з Головним управлінням юстиції

Чернігівський військкомісаріат співпрацює з Головним управлінням юстиції


В рамках меморандуму, укладеного між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області, Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги та Чернігівським обласним військовим комісаріатом, продовжується надання безоплатної первинної правової допомоги у Регіональній громадській приймальні Міністра оборони України.

військомат15 червня 2016 року з військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу спілкувались в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслав Хардіков,  начальник  Управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Людмила Кузьміна та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Данило Павлюк.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/