Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівський міський голова віддячив нардепу Черненку за підтримку


25 лютого на початку пленарного засідання роботи 4-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання міський голова Владислав Атрошенко вручив присутньому на сесії народному депутату України Олександру Черненку подяку Чернігівського міського голови.

Як зазначив очільник міської влади, подяка винесена за вагомий особистий внесок у розбудову демократичного суспільства, активну громадсько-політичну діяльність та високий  професіоналізм".

У свою чергу Олександр Черненко від «Блоку Петра Порошенка — Солідарність» заявив про важливу роль для країни місцевого самоврядування, особливо в нинішні часи. «У цьому сенсі нова чернігівська влада демонструє передові демократичні практики, про які на центральному рівні ще тільки говорять», — підкреслив народний депутат.

Однак слід нагадати, що Олександр Черненко неодноразово приїжджав до Чернігова в період парламентських виборів, де активно інформаційно"лобіював" інтереси кандидата в нардепи Сергія Березенка (провладна політична течія «Блок Петра Порошенка -»Солідарність"), а дещо пізніше — під час місцевих виборів проводив усілякі «круглі столи» та прес-конференції на підтримку Владислава Атрошенка - кандидатата на посаду Чернігівського міського голови і, звичайно ж, розповідав виборцям Чернігова, чому не слід голосувати на виборах за Соколова та його команду.

Тож прийшов час публічної віддяки за підтримку! Життя, як бачимо, зберігає свої правила: ти — мені, я - тобі, або ж — рука руку миє. Хай живуть традиції!?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/