Воскресенье, 31 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівський караван волонтерів ­­– в епіцентрі воєнних дій під Донецьком. ФотоРЕПОРТАЖ


DSC08707Саме в ці дні, коли на околицях Донецька, зокрема біля населеного пункту Піски точилися та й досі не вщухають бої – терористи за підтримки військ Російської Федерації атакують Збройні сили України, і в першу чергу добровольчі батальйони.

На початку тижня, активісти «Самооборони Майдану», «Третьої позиції», «Першої Чернігівської сотні» доставили на передову для добровольчого батальйону «ОУН» так необхідні їм речі. Ініціатором конвою став священик храму св. Катерини УПЦ КП  о. Євген Орда.

Чернігівці несуть допомогу воякам на Схід

Чернігівці несуть допомогу воякам на Схід

До речі, чималу допомогу для бійців зібрали прихожани храму, а настоятель о. роман Кіник освятив два автомобілі активістів «Самооборони» Віталія Курача та Ігоря Боховця, що рушили на схід.

IMG_1615

У пісках, куди вони прибули, якраз здійснювали обстріл ворожі гармати – тож хлопцям довелося почекати декілька годин в бліндажах, щоб розвантажитися, покинувши машини напризволяще. На щастя, ніхто не постраждав. Тут же чекало їх ще одне чудо — місцева церква, яка на відміну від інших споруд, не постраждала.

IMG_1624

Насамкінець вони зустрілися з командиром батальйону ОУН Миколою Коханівським та передали речі бійцям батальйону Добровольчого Українського Корпусу (ДУК) – «Правий сектор».

IMG_1628

Центр допомоги добровольцям працює в Чернігові й надалі.

Речі для бійців можуть прийняти у храмі Святої великомучениці Катерини, а також у Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9)

Контактні номери телефонів: (093) 224-95-26, (063) 236-18-03

Прес-служба «Самооборона Майдану» (Чернігівська область)

IMG_1637

 

IMG_1649

IMG_1652

 

IMG_1654

IMG_1656

IMG_1665

Фото Віталія НАЗАРЕНКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/