Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівський академічний музично-драматичний театр запрошує

Чернігівський академічний музично-драматичний театр запрошує


Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр.

Афіша подій Чернігова на січень від TicketsBox: KUTAISI, «Наймичка», «Вій», Фікси ШОУ «Дід мороз існує!» та інші.

На чернігівську публіку очікує багато гарних подій, що заслуговують уваги. Про них нам розповів одним із найкращих квиткових операторів країни  TicketsBox. Тепер щоб купити квитки на виставу в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка не потрібно їхати до каси, достатньо зайти на сайт https://ticketsbox.com/chernihivtheatre/ та купити електронний квиток, оплативши його за допомогою банківської карти.

Що чекає на чернігівську публіку в січні?

10 січня – вистава «Наймичка»

Наймичка

Новий експериментальний проект Анастасії Кузик, молодої режисерки та володарки гранту Президента України в галузі театрального мистецтва. Ви познайомитесь з класичною п’єсою Івана Карпенка-Карого в новому нетривіальному втіленні. Вистава досить актуальна та цікава для сучасного глядача.

17 січня – вистава «Танго»

Познайомтесь з п’єсою всесвітньо відомого польського драматурга Славомира Мрожека. Не дивлячись на те, що вона була написана в 60-тих роках ХХ століття, вистава досить актуальна для сучасного глядача, ніби створена з подій сьогодення. Тема різних поколінь презентована в будинку, в якому проживають яскраві представники кількох поколінь. Буде цікаво!

22 січня – Докудрама «Вій»

Вистава, в якій поєднана фольклорна гоголівська фабула з п'єсою сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит. Постановка Андрія Бакірова стала креативною роботою, в якій сюжетні події потрапили в сучасну реальність. Авторські задумки вражають, дивують та спонукають задуматись глядача над життям.

3 та 4 січня – комедія «Ніч перед Різдвом»

Чарівна історія повісті Миколи Гоголя в постановці Андрія Бакірова створить чарівну та по-справжньому казкову атмосферу. Це новацій на робота шевченків ці, яка справить глибоке враження на кожного глядача. В історії переплітається багато всього – комічне, реальне, фантастичне та уявне, легенди та справжнє життя. Яскрава картинка на сцені, створена акторами в неймовірних сценічних образах, нестримна енергетика та захоплюючі танцювальні постановки – це нова комедія «Ніч перед Різдвом».

2,4,5  – Новорічна казка

Нове новорічне шоу для самих маленьких глядачів. Це ліцензійна вистава за мотивами відомого та улюбленого для багатьох дітей мультсеріалу «Фіксики». На виставі дітки впевняться в тому, що Дід Мороз існує. Разом із фіксиками на сцені будуть новорічні чарівники з різних країн. Казкова святкова атмосфера в залі, захоплюючі ігри, танці та багато сміху чекає на маленьких глядачів.  

 TicketsBox знає все, про культурне та спортивне життя твого міста. 

#ChernihivTheatre запрошує!

Замовити квитки можна також і за телефонами:

(0462) 675-280, 931-821

Каса театру: (0462) 77-44-80 (11:00-19:00, окрім понеділка)

У репертуарі можливі зміни. Завжди оновлена та актуальна інформація на сайті театру: https://teatr.cn.ua/afisha/

Завжди раді бачити вас у нашому театрі!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/