Вторник, 22 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівські волонтери доставили черговий необхідний вантаж на передову


«Цього разу команда волонтерів відвідала наших бійців в районі с. Берестейське (поблизу м. Попасна), в м. Авдіївка та в м. Мар'їнка», – повідомила керівник Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Під час постійного спілкування з бійцями цих підрозділів та добробатами, Волонтерський Центр «Справедливість» дізнався про потреби, зібрав та доправив на позиції: автомобільний двигун (для автомобіля військової швидкої допомоги), маскувальні сітки, медикаменти, великі цвяхи, батарейки, питну воду, мішки для укріплення, засоби від комарів, олію, згущене молоко, макарони, каву, чай, домашні консервації, тушонку, консерви та багато іншого.

Приємною несподіванкою стала зустріч з Чернігівськими друзями-волонтерами в м. Мар'їнка, які також привезли допомогу в це прифронтове місто. Хвилини радощів, обіймів та спілкування, а далі знову за маршрутом волонтерського вантажу!

Ситуація в нульових зонах, таких, як Мар'їнка та Авдіївка залишається стабільно напруженою, обстріли не припиняються навіть вдень, а місцеве населення чекає і молить бога про закінчення війни, хоча і там настрої досить полярні!

Наприкінці серпня планується чергова поїздка, а отже, Волонтерський Центр «Справедливість» починає збирати нову партію допомоги на передову!

Не будьте байдужими! Долучайтеся до збору волонтерської допомоги – ВІЙНА ЩЕ НЕ ЗАКІНЧЕНА!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/