Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівські танкісти повертаються із зони АТО


Танкісти (2)Танкісти 1-ї окремої танкової бригади, що дислокована в селищі Гончарівське на Чернігівщині, прибувають із зони проведення АТО до місця постійної дислокації.

Бійці танкових підрозділів отримають у військовій частині необхідні документи та кошти, після чого демобілізуються.

Рік тому гончарівські танкісти відбули на Донбас для виконання завдань за призначенням в рамках оголошеної антитерористичної операції. Зокрема, бійці брали участь у боях за донецький аеропорт та населені пункти Донецької і Луганської областей.

Як повідомили в танковій бригаді, роботи бійцям вистачало завжди, бились вдень і вночі. Іноді здійснювали по 5-6 виїздів на день.

Зараз танкові підрозділи бригади комплектуються військовослужбовцями, котрі прибувають до частини в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації. Командири взводів проходять підготовку в бригаді, а навідники та механіки-водії екіпажів завершують бойовий вишкіл у навчальних центрах Збройних Сил України. Після бойового злагодження усіх підрозділів бійці замінять бойових побратимів на Донбасі.

Віктор АНУФРІЄВ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/