Понедельник, 20 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські школярі та вчителі приєдналися до акції «Промінь надії»

Чернігівські школярі та вчителі приєдналися до акції «Промінь надії»


Чернігівський загальноосвітній заклад  № 13 завжди підтримував соціальні проекти.  Не винятком стала і благодійна акція «Промінь надії».

Нагадаємо, що в такий спосіб спільнота збирає кошти на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.
— На сьогоднішній день онкозахворювання є найпоширенішими в області після серцевосудинних. Майже в кожного є знайомі, близькі, яких стосується ця проблема. На жаль, вона не обходить стороною і дітей. Тому батьки та педагогічний колектив  вирішили приєднатися до акції та зробити свій невеличкий вклад у розмірі 2681 гривні на придбання додаткового обладнання  для повноцінної роботи лінійного прискорювача.  Сучасне обладнання допоможе здійснити лікування на ранніх стадіях захворювання. Звичайно ж цих коштів замало. Проте ми маємо надію, що наш вчинок стане прикладом для багатьох. Разом ми — сила!  – зазначила директор Чернігівської ЗОШ №13.
Алла ВАЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/