Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські школярі та вчителі приєдналися до акції «Промінь надії»

Чернігівські школярі та вчителі приєдналися до акції «Промінь надії»


Чернігівський загальноосвітній заклад  № 13 завжди підтримував соціальні проекти.  Не винятком стала і благодійна акція «Промінь надії».

Нагадаємо, що в такий спосіб спільнота збирає кошти на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.
— На сьогоднішній день онкозахворювання є найпоширенішими в області після серцевосудинних. Майже в кожного є знайомі, близькі, яких стосується ця проблема. На жаль, вона не обходить стороною і дітей. Тому батьки та педагогічний колектив  вирішили приєднатися до акції та зробити свій невеличкий вклад у розмірі 2681 гривні на придбання додаткового обладнання  для повноцінної роботи лінійного прискорювача.  Сучасне обладнання допоможе здійснити лікування на ранніх стадіях захворювання. Звичайно ж цих коштів замало. Проте ми маємо надію, що наш вчинок стане прикладом для багатьох. Разом ми — сила!  – зазначила директор Чернігівської ЗОШ №13.
Алла ВАЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/