Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівські правоохоронці супроводжують автобуси з російськими номерними знаками


Piket«Тёмные личности» заїхали в Чернігівський Єлецький монастир, після чого  закрили від прихожан ворота, які не закривалися протягом ста років

Хто приїжджав до Чернігова на автобусах із російськими номерними знаками?

Про це запитав міліцейських начальників під час зустрічі народних депутатів, громадськості міста з керівництвом Чернігівської обласної ради Віктор ЛАЗАР, депутат обласної ради (партія «УДАР Віталія Кличка»).

Віктор ЛАЗАР:

— Нам зателефонували з Єлецького монастиря і сказали, що в монастирі навіть під час війни ніхто й ніколи не закривав ворота, а зараз заїхали якісь два автобуси з людьми і ворота закрили. А це ж святе місце, куди люди ходять помолитися й очиститися. Виявляється, що дійсно — вперше за 100 років ворота в монастир закрили. Чому це зробили? Бо побоялися. Адже вивантажили з автобусів людей, які потім тинялися там попід парканами, — такі собі «тёмные личности», то щоб їх ніхто там не бачив…

Мною та народним депутатом України Сергієм Аверченком був зафіксований факт, коли два дуже великі автобуси, на яких були закриті передні номерні знаки — заклеєні скотчем, супроводжували співробітники ДАІ. Задні номерні знаки в автобусах були відкриті й засвідчували, що це були автобуси з російським прапором, тобто з російськими номерами. Звичайно, ми хотіли з’ясувати: хто ж ці хлопці, що приїхали? Ми підійшли до наряду ДАІ і повідомили про це. Та побачили, як ці ж працівники регулювали й показували водіям автобусів, куди їм треба їхати. Відразу ми запитали в одного з даішників, що це могло бути? «Дивіться, хлопці, — звертаюся до працівників ДАІ, — що ж це ви робите? Куди ви дивитесь? Куди ви їх направляєте?» Але один із працівників ДАІ одразу ж відповів: «А я нічего нє відєл».

От скажіть мені, будь ласка, від кого сьогодні ви як керівники міської та обласної міліції будете захищати це приміщення? (Нагадаємо, що ця розмова відбулася в приміщенні обласної ради 27 січня, коли мирні мітингувальники увійшли мирно до адмінбудівлі з вимогою скликати позачергову сесію облради.) Так, як ви оце дієте, і так, як ви зараз говорите, залякуючи мирних людей, ніби закликаючи до порядку, то ви цим самим вже провокуєте без-по-ря-док! Розумієте ви це чи ні?»

Едуард ГРЕБЕНЮК, заступник начальника — начальник міліції громадської безпеки, відповів, що йому невідомо про те, що сказав Віктор Лазар.

Олександр МИХАЙЛИК, начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області:

— Після цього факту мені зателефонував народний депутат Сергій Аверченко і запитав про той автобус. Я йому відразу відповів, так як перед цим попереджав і Валерія Дубіля, і Сергія Аверченка, що з Києва до Чернігова приїхали працівники патрульно-постової служби, які раніше туди направлялись. Зараз усі співробітники міліції знаходяться в області.

Віктор ЛАЗАР:

— Припустимо, що це так і є, але навіщо тоді номерний знак на автобусах заклеювати скотчем, до того ж наголошую — автобуси були з російськими відмітними знаками?

Олександр МИХАЙЛИК:

— Автобуси не чернігівські, тому сказати про їх приналежність нічого не можу, і вони вже звідси виїхали.

Записав Сергій Кордик


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/