Суббота, 6 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівська міськрада просить міністерство врятувати соснові ліси

Чернігівська міськрада просить міністерство врятувати соснові ліси


Депутати Чернігівської міської ради підтримали звернення до міністерства аграрної політики і продовольства щодо необхідності захисту соснових лісів від шкідників.

Згідно з документом, за інформацією лісових господарств, близько 10 тис. га лісів уражені шкідниками – короїдами, що складає 5-6 млн дерев.

«Масштаби ураження стають помітними і в обласному центрі, де у прилеглих соснових лісах, заповідних урочищах та парках гине дуже багато дерев. Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» м. Чернігова уражений шкідниками-короїдами. За інформаціє Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, більше 900 дерев постраждали у цьому парку тільки за 2017 рік. Також прилеглі соснові лісові господарства до мікрорайонів «Подусівка», «Масани» та заповідне урочище «Святе» мають ознаки ураження шкідниками», — говориться у тексті звернення, яке ініціювали у депутатській фракції політичної партії «Наш край».

Чернігівська міськрада просить профільне міністерство створити координаційну раду, яка працюватиме над розробкою заходів щодо профілактики, лікування, відновлення і збереження лісів. А також виділити додаткові кошти для боротьби з шкідниками лісів Державному агентству лісових ресурсів України.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/