Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівщину відвідали понад 40 науковців-екологів

Чернігівщину відвідали понад 40 науковців-екологів


11-12 жовтня 2018 р. Чернігівщину відвідали понад 40 науковців різних напрямків досліджень для обговорення питань охорони і збереження біотичного та ландшафтного різноманіття в природних та урбанізованих екосистемах.

Зібрала всіх ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми екології та еволюції екосистем в умовах трансформованого середовища», базою проведення якої цього разу стали Національний університет «Чернігівський колегіум» та Мезинський національний природний парк.

Згідно програми конференції, 11 жовтня проведено пленарне засідання в Чернігівському колегіумі, обширну екскурсійну програму містом «Чернігів древній та сучасний», а також учасники конференції посадили «дерева миру» на території університету.

12 жовтня в Мезинському НПП пройшли секційні засідання конференції. Потім гості познайомилися з роботою нацпарку та історією краю відвідавши Мезинський археологічний науково-дослідний музей та філіал. За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА на території візит-центру національного парку учасниками конференції закладено алею шевченківських дубів та висаджено реліктову рослину – гінкго дволопатеве (Ginkgo biloba). Дуби передані Мінекології з Черкащини – батьківщини Т.Г.Шевченка.

Матеріали, представлені та обговорені на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми екології та еволюції екосистем в умовах трансформованого середовища», оформлені у збірник.

Алла Наливайко,

фахівець Мезинського НПП


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/