Вторник, 13 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівщина: відбудують дороги до туристичних об'єктів

Чернігівщина: відбудують дороги до туристичних об'єктів


У 2021 році в рамках президентської програми «Велике будівництво» у Чернігівській області реалізують 34 проєкти по ремонту доріг загального користування, місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності. А особливий акцент буде зроблений на туристичних маршрутах.

Про це повідомила перша заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Бойко, інформують в ОДА.

— Ми плануємо відремонтувати дорогу Борзна-Ічня-Прилуки на ділянці /Н-07/ біля села Ольшана, яка веде до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка». Маємо доручення Президента щодо реставрації цього важливого об’єкта, — розповіла Бойко.

Також планується ремонт ділянки на дорозі Київ-Літочки-Кіпті біля міста Остер до Парку природи «Беремицьке».

У Прилуцькому районі у рамках «Великого будівництва» буде відремонтована ділянка дороги біля села Густиня, яка веде до популярного серед туристів Густинського монастиря.

У планах на оновлення ділянка дороги у Чернігівському районі, що веде до туристичних об’єктів Седнева та у Ніжинському районі на під’їзді до Ніжина.

Під час вибору ділянок доріг для ремонту пріоритетними на Чернігівщині стали також маршрути шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських та вантажних перевезень.

За словами Олени Бойко, всього на ремонт місцевих доріг Чернігівщини цьогоріч у держбюджеті передбачено 652,2 млн грн, а також 109,4 млн грн буде використано з перехідних залишків субвенції минулих років.

Раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко закликав місцеву владу не обмежуватися ремонтом тільки тих доріг, на які є передбачені кошти з державного чи місцевого бюджетів.

Він розповів про те, що Офіс Президента, Кабмін та Укравтодор запровадили та втілюють результативну практику – пошук додаткових джерел фінансування.

Укравтодор на своєму прикладі уже показав, як ефективно і прозоро можна залучати кошти, наприклад, ЄБРР.

Тимошенко закликав владу на місцях також використовувати таку можливість, адже дорогами місцевого значення користується набагато більше людей, ніж державними трасами, за які відповідає Укравтодор.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/