Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівський смітник — справжня екологічна бомба, — Сергій Андреєв

Чернігівський смітник — справжня екологічна бомба, — Сергій Андреєв


Кандидат у 206 одномандатному мажоритарному виборчому округу Сергій Андреєв пообіцяв, що першим, що він зробить на посаді народного депутата – це займеться пошуками інвестицій під сміттєпереробного заводу для Чернігова.

На його переконання таке будівництво можливе, адже яскравим доказом того є нещодавній успіх його однопартійця-«свободівця» міського голови Хмельницького Олександра Симчишина, який привіз до міста грант у розмірі 5 мільйонів євро від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР).

Гроші будуть спрямовані на впорядкування діючого сміттєзвалища до європейських норм. І що головне — це грант, який не потрібно повертати чи сплачувати відсотки, як за кредит. Разом з тим побратим Сергія Андреєва паралельно веде перемовини щодо залучення 15 мільйонів євро кредиту ЄБРР на будівництво сміттєпереробного комплексу. 

 Скажете, це – популізм і заїжджена тема!? Скажете, це – складна проблема, яка потребує надзусиль!? Ось – конкретний приклад від мого однопартійця мера-свободівця Oleksandr Symchyshyn. Мер Хмельницька привіз до міста грант у розмірі 5 млн євро від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР)...  Отак просто без обіцянок і корупції — взяв і привіз до міста! На ці гроші буде вирішено проблеми дегазації у Хмельницькому, про що тільки почали говорити очільники Чернігова. На відміну від нашого міста та більшості інших, дегазація в Хмельницькому працює вже 2-й рік і вже принесла місту понад 2,5 млн грн. Також вирішуються питання впорядкування схилів полігону, фільтрату, рекультивації! Більш того мер-свободівець паралельно веде перемовини щодо залучення 15 млн євро кредиту ЄБРР на будівництво сміттєпереробного комплексу. Одночасно з тим у місті паралельно працюють 9 експертів з Британії та Іспанії — оцінюють проект будівництва такого комплексу у нас, — написав на своїй сторінці у Фейсбук кандидат в народні депутати по 206 виборчому округу Сергій Андреєв.

Сергій Андреєв опублікував відео, де показав масштаби загрози:

Скажете, це – популізм і заїзджена тема!? Скажете, це – складна проблема, яка потребує надзусиль!? Ось – конкретний приклад від мого однопартійця мера-свободівця Oleksandr Symchyshyn. Мер Хмельницька привіз до міста грант у розмірі 5 млн євро від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР). Гроші будуть направлені на впорядкування діючого сміттєзвалища до європейських норм. І що головне — це грант, який не потрібно повертати чи сплачувати відсотки, як за кредит!!!! Отак просто без обіцянок і корупції — взяв і привіз до міста! На ці гроші буде вирішено проблеми дегазації у Хмельницькому, про що тільки почали говорити очільники Чернігова. На відміну від нашого міста та більшості інших, дегазація в Хмельницькому працює вже 2-й рік і вже принесла місту понад 2,5 млн грн. Також вирішуються питання впорядкування схилів полігону, фільтрату, рекультивації! Більш того мер — свободівець паралельно веде перемовини щодо залучення 15 млн євро кредиту ЄБРР на будівництво сміттєпереробного комплексу. Одночасно з тим у місті паралельно працюють 9 експертів з Британії та Іспанії — оцінюють проект будівництва такого комплексу у нас. Альтернатива є! Смітник на Масанах повинен зникнути! Потрібно просто усунути від влади корупціонерів і не допустити популістів, які не мають навіть освіти, а не те що досвіду чи команди.Роботу сміттєзвалища проінспектували- Кандидат у народні депутати України в одномандатному #окрузі206 Сергій Андреєв та Кандидат у депутати по багатомандатному виборчому округу ВО"Свобода", начальник штабу Чернігівського обласного осередку "Національний Корпус" @Oleksandr TernavskyiДмитро Скрипка#округ206 #Чернігівщина #вибори206округ #парламентськівибори2019 #206_округ #мійокруг206 #чернігів206округ #українаокруг206 #206_округ #вибори2019_206округ#масани206округ #масани206_округ #мійокруг206масани #шерстянка #шерстянка206округ #шерстянка_206округ #ріпки206округ #округріпки206 #ріпкиукраїна #206округ_ріпки#Chernigiv #vubir2019

Опубліковано Сергій Андреєв Середа, 10 липня 2019 р.

За його словами, у жодному місті України до цього часу нема справжнього сміттєпереробного заводу. Причина — не створено умов для інвесторів на рівні центральних органів влади і, як видно, в цьому не зацікавлена ні чернігівська мерія, ні діючий нардеп у цьому окрузі.

— Схемою санітарної очистки міста, експлуатація чернігівського полігону передбачена до 1997 року, але у зв’язку з відсутністю альтернативних варіантів, його експлуатація досі продовжується, — каже Сергій Андреєв. – Тобто, чернігівський смітник на Масанах ось уже як 22 роки мав би бути закритим! На сьогоднішній день на чернігівському полігоні розміщено понад 20млн м3 відходів. Площа під розміщення відходів на полігоні практично вичерпана, але за відсутності альтернативних рішень, на чернігівському полігоні щорічно розміщується біля 150 тис. тонн відходів. До речі, всі вони токсичні. І ці токсичні відходи з чернігівського смітника йдуть в ґрунт і і всмоктуються у воду. Наприклад, в ту саму Десну, воду з якої п’ють мешканці столиці… З кожними виборами чернігівці чують обіцянки — той видобуватиме газ, той поставить сміттєпереробний завод... Все затихає, як тільки вони отримують владу. Знаходяться причини не вирішувати проблему, яка є справжньою екологічною бомбою. Я гарантую, що за прикладом свого побратима — міського голови Хмельницького першим, що я зроблю на посаді нардепа — поїду шукати інвестиції для будівництва сміттєпереробного заводу. Маю досвід! Тримаю слово! —написав він.

Альтернатива смітнику на Масанах у Чернігові є. Це загрозливе сміттєзвалище повинно зникнути раз і назавжди, — вважає Сергій Андреєв.

— Потрібно просто усунути від влади корупціонерів і не допустити популістів, які не мають навіть освіти, а не те що досвіду чи команди, — написав він.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/