Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Для споживачів «Чернігівгаз» приготував приємні сюрпризи


Вперше за свою історію ПАТ «Чернігівгаз» проведе День клієнта та відзначить подарунками споживачів. Захід триватиме з 18 до 22 грудня 2017 року. Долучитися до святкування зможуть всі споживачі газу, які завітають до центрів обслуговування клієнтів в містах Чернігові, Ніжині, Прилуках, Корюківці та Бобровиці.

Впродовж тижня на клієнтів «Чернігівгазу» чекає насичена програма — розіграші, конкурси та корисні подарунки. Кожен споживач, який зареєструє Особистий кабінет на тонкому моніторі в приміщенні Центру обслуговування або відгадає кросворд із корпоративної газети зможе взяти участь в безпрограшній лотореї та виграти ялинкові прикраси, фірмові чашки, запальнички для плити, календарі та інші приємні сюрпризи.

Виграти подарунковий набір матимуть змогу лояльні клієнти компанії, які впродовж вересня-листопада сплачували газ через онлайн-сервіси. Окрім того, компанія проведе розіграш призів серед найдисциплінованіших клієнтів, які впродовж останніх трьох місяців передавали показання через смс-повідомлення або Особистий кабінет та не мають боргів за газ.

«В цьому році ми вперше проводимо таку акцію і сподіваємося, що вона стане традиційною. Кожен, хто цього тижня завітає до наших нових Центрів обслуговування клієнтів зможе скористатися спеціальними пропозиціями, взяти участь у розіграші призів та програмах лояльності. В такий спосіб ми хочемо створити клієнтам атмосферу свята, подякувати за те, що співпрацюють з нами, та вчергове нагадати про наші сервіси», — зазначив начальник управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Споживачі, які в день відкриття акції відвідають центри обслуговування отримають магніти або фірмові наліпки з корисною інформацією — власним особовим рахунком та нагадуванням про передачу показань лічильника. На маленьких відвідувачів газової компанії очікують солодощі та заохочувальні сувеніри, а переможців вікторини на знання правил користування газом — подарункові набори.

Також кожен відвідувач зможе оцінити якість обслуговування, заповнивши анкету і опустивши її в спеціальний бокс. Опитування проводиться анонімно. Всіх, хто залишить свої пропозиції або побажання очікує приємний сюрприз.

День клієнта проходитиме в п`яти містах області. Кожен з понад 230 тисяч споживачів газу Чернігова, Прилук, Ніжина, Корюківки, Бобровиці та прилеглих до них районів матимуть змогу долучитися до святкової акції. Детальніше про акції Дня клієнта читайте на сайті ПАТ «Чернігівгаз» https://cn.104.ua.

Наталія СВИРИДЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/