Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівець − єдиний боксер з України, який отримав ліцензію на Олімпіаду

Чернігівець − єдиний боксер з України, який отримав ліцензію на Олімпіаду


Боксерський клуб «РИНГ» визначив кращого серед найкращих боксерів Чернігівщини 2015 року. Ним став – Дмитро Митрофанов.

HlaDDekV-iMЗ цієї нагоди 4 березня відбулася прес-конференція за участю самого боксера, його тренерів та керівництва боксерської організації Чернігівщини. Спортсмена нагородили поясом RING, як кращого боксера незалежно від вагової категорії, а тренерів Андрія Коряка та Вадима Казаніна відзначили спеціальними медалями як вдячність за підготовку спортсмена.

спорт боксАле не тільки з цієї нагоди зібралися журналісти та спортсмени на прес-конференцію. Для цього був ще й інший приємний привід – нещодавно на престижному змаганні в Болгарії Дмитро Митрофанов став чемпіоном турніру класу А − Странджа 2016, що відбувся в Софії. Він отримав золото у ваговій категорії до 75 кг. Загалом участь у змаганнях приймали боксери з 40 країн світу, серед яких й збірна України.

Дмитро Митрофанов (посередині) зі своїми тренерами
Дмитро Митрофанов (посередині) та його тренери: Андрій Корець і Вадим Казанін

Тренери та керівники боксерської організації в області розповіли не лише про здобутки та успіхи спортсмена, а й проінформували журналістів про проблеми та перепони, які існують на шляху для досягнень високих спортивних результатів. Головна з них – фінансова. Якщо, скажімо, в Азербайджані під час тренувань боксери отримують 100 тисяч доларів, то в Україні лише тисячу. Різниця, як бачите, не те, що відчутна, а й фантастична. Саме тому недавно жінки-боксерки з України вирішили тренуватися в Азербайджані, звісно ж, й здобувати перемоги для цієї країни.

Артюх
Євген Артюх

− Патріотизм – це добре. Але ж є ще такі поняття, як створення та утримання сім`ї, побут та все, що притаманне повсякденному житті, − зазначив під час прес-конференції президент Чернігівської міської Федерації боксу Євген Артюх.

Дмитро Митрофанов, до речі, – єдиний з українських боксерів, який отримав (завоював у боксерському двобої) ліцензію на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. А ще раніше він удостоївся титулу чемпіона України з боксу, і вже через рік здобув золото на Олімпійських іграх в Росії. На жаль, у Дмитра відібрали цю ліцензію і віддали турку, якого раніше звинуватили у вживанні допінгу. Тепер Митрофанову знову доведеться завойовувати ліцензію на Олімпіаду на різноманітних турнірах.

Двадцятишестирічний Дмитро Митрофанов провів 245 боїв, і у 205-ти − отримав цілковиту перемогу.

Журналістам він відкрив секрет – хлопець планує створити сім`ю, адже сам Дмитро виховувався без батьків – в інтернаті, тож незабаром він одружиться зі своєю коханою Оленою.

митрофанов«Займайтесь спортом! Вірте завжди у себе і тоді у вас все буде чудово», − таке побажання висловив чернігівцям і всім своїм шанувальникам Дмитро − чудовий спортсмен і патріот України з російським прізвищем Митрофанов.

Сергій ВІТЕР, спеціально для видання «Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/