Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігів здійснює зовнішню торгівлю товарами з 97 країнами світу


У січні–вересні 2016 р. підприємства та організації м.Чернігова здійснювали зовнішню торгівлю товарами з партнерами 97 країн світу.

Про це повідомили в Головнеому управлінні статистики у Чернігівській області.

Зовнішньоторговельний оборот товарами підприємств міста складав 32% загального обороту області. При цьому експорт товарів становив 105 млн.дол. США, імпорт – 102 млн.дол. США. У порівнянні із січнем–вереснем 2015 р. обсяг експорту збільшився на 24%, імпорту – на 20%.

Значні експортні поставки здійснювалися до Росії, Білорусі, Польщі, Нідерландів, Єгипту, Туреччини, Іспанії, Італії та Литви, частка яких у загальному обсязі експорту товарів із Чернігова становила 71%.

Основними статтями експорту були папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, зернові культури, деревина і вироби з неї, електричні машини, насіння і плоди олійних рослин, готові харчові продукти, на які припадало майже три чверті обсягу.

Вагома частка (79%) імпортованих товарів надходила з Білорусі, Російської Федерації, Китаю, Польщі та Німеччини.

В асортименті імпорту переважали полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, добрива, засоби наземного транспорту, крім залізничного, котли, машини, мінеральні продукти, нитки синтетичні або штучні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/