Понедельник, 1 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Черговий транш за Ярмоленка отримала Чернігівська «Юність»

Черговий транш за Ярмоленка отримала Чернігівська «Юність»


«Вест Хем» повністю розрахувався з футбольною школою «Юність» (Чернігів) за зобов'язаннями в 2018 році в підготовці Андрія Ярмоленка.

Нагадаємо, «Вест Хем» в рамках платежу солідарності ФІФА за трансфер Ярмоленка з дортмундської «Боруссії» повинен виплатити «Юності» 229 тисяч євро протягом чотирьох років. Перший транш у розмірі 28 тисяч євро був отриманий в Чернігові в листопаді, друга частина платежу за цей рік приблизно в такому ж обсязі надійшла на рахунок державної школи «Юність» в грудні.
Коментар директора школи «Юність» Геннадія Прокоповича:

Геннадій Прокопович

— «Вест Хем» повністю виконав взяті на себе зобов'язання щодо цього року. На відміну від київського «Динамо», вони ведуть себе дуже солідно. Що стосується киян, то від них немає ніяких пропозицій по врегулюванню ситуації. Вони не відповідають на наші запити ні письмово, ні усно. Тому ми змушені звертатися в правоохоронні органи, де наша школа визнана потерпілою стороною. Зовсім недавно мене як представника потерпілої сторони викликали до Києва, я давав свідчення слідчим. Сподіваюся, все ж справедливість восторжествує, і наша школа отримає кошти за підготовку Ярмоленка, які німецький клуб перерахував Київському «Динамо» .

До слова, ми збираємося звернутися з цього питання до першого Президента України Леоніда Кравчука, який є акціонером ФК «Динамо» Київ і головою наглядової ради цього клубу. Я уважно прослухав недавню прес-конференцію Леоніда Макаровича. Він розповідав, що буде боротися за справедливість в українському футболі. Так от нехай для початку допоможе державній дитячій спортивній школі отримати гроші за підготовку футболіста від клубу, в якому він є главою наглядової ради.

Олег Семенченко
На фото footboom.com: Андрій Ярмоленко

Публікація на тему:

Мадзяновський: «Гроші від трансферу Ярмоленка шукайте в Чернігові»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/