Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чергова допомога на Світлодарську дугу та Авдіївку вирушає з Чернігова


Сьогодні, 17 лютого, увечері вирушає чергова допомога на Світлодарську дугу та в Авдіївку, яку доставить чернігівська команда Руху Валентина Наливайченка «Справедливість».

Три дні тому волонтери «Справедливості» тільки повернулися звідти – доставили медінструменти українського вільного козацтва США майже на півмільйона гривень і ліки у прифронтові госпіталі та допомогу в різні точки фронту.

«Зараз наша команда везе електронні прилади, продукти, мішки для укріплень, теплий одяг, який передали жителі міста і чернігівські підприємці», – говорить керівник Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

Прес-служба Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області наголошує, до акції непричетний Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, як повідомляли деякі засоби масової інформації кілька днів тому, коли активісти РУХу доставляли допомогу.

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/