Вівторок, 18 Червень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Через свавілля чиновників Смолинський торфозавод може зупинитися

Через свавілля чиновників Смолинський торфозавод може зупинитися


Чернігівські шахтарі просять захисту від свавілля чиновників у Президента України Петра Порошенка. Відповідне відео-звернення вони розмістили на офіційному сайті «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф»  та на власному каналі в Ютуб.

Звернення чернігівських торф’яників до Президента України Петра Порошенка

Шановний Петро Олексійович, до Вас звертаються працівники державного підприємства – «Смолинський торфобрикетний завод» з села Смолин Чернігівської області. Підприємства, яке дає роботу сотні українців. Це село розташоване поруч із військовою частиною «Десна» та одним із найбільших в Україні полігонів – Гончарівським. Тут дислокують десять тисяч українських бійців, більшість з яких захищає нашу незалежність на Донбасі. Ми розуміємо відповідальність перед тими, хто воює за нашу і Вашу свободу і допомагаємо рідній військовій частині та учасникам бойових дій.

Останні 20 років торфовидобувну галузь свідомо знищують. З шести торфобрикетних заводів, які були на Чернігівщині, на плаву залишилося тільки два! За 20 років державне підприємство «Чернігівторф», якому ми підпорядковуємося, змінило 22-ох директорів, які наробили боргів на 25 мільйонів гривень.

У 2017 році Уряд Гройсмана запланував приватизацію нашого підприємства як економічно недоцільного і ми знову опинилися на роздоріжжі, знову в боротьбі. Але попри все ми вистоїмо і відстоїмо наш завод. Як відстояли від луганських рейдерів і місцевих князьків. Ми працюємо, виплачуємо зарплату, розраховуємося з боргами (не нами зробленими) і видаємо на гора нові рекорди з видобутку та торфу.

Петре Олексійовичу, ми звертаємося до Вас, як до останньої інстанції в цій країні. Ми просимо Вас виконувати Присягу, яку Ви давали народові України, присягаючи на найдорожчій українській святині – Пересопницькому Євангелії. Не знищуйте наш завод!

Знищувати завод, який виробляє місцеві енергоресурси є злочином, особливо в час, коли понад три роки точиться Україно-російська війна і ми енергетично залежні від російської федерації.

Потужностей «Смолинського торфобрикетного» вистачить аби забезпечити якісним брикетом  бюджетні установи Чернігівщини, Київщини, Сумщини.

Сьогодні у цей непростий час кожне робоче місце на вагу золота. За останній рік ми вдвічі розширили штат і збільшили зарплати трудовому колективу. Нині тут трудиться понад сотня працівників. Наше підприємство, наш Смолинський завод – це наш останній бастіон, за який ми стоятимемо до кінця.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/