Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Через погіршення якості життя прилучани вимагають відставки уряду Яценюка


28 січня 2016 року депутати Прилуцької міської ради підтримали проект звернення до Президента та Верховної Ради України, запропонований фракцією ВО «Свобода» щодо недовіри уряду Арсенія Яценюка.

Голова фракції ВО «Свобода» у Прилуцькій міській раді Іван Тютюнник  зачитав текст звернення.

«Результатом діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства та землю сільськогосподарського призначення, свавілля репресивно-каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоби вживати дієвих управлінських заходів для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців, Арсеній Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів. Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання про відставку уряду під керівництвом Яценюка за підсумками року його діяльності через провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, корупцію і неспроможність вивести Україну з кризи", – звернувся до присутніх Іван Тютюнник.

У результаті більшість присутніх депутатів підтримала це звернення та направила його на розгляд Верховної Ради.

Про причини конфлікту між Порошенком та Яценюком ТУТ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/