Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Через погіршення погодних умов, на автошляхах області буде ожеледиця


Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає про погіршення 13-14.11.2016 р. погодних умов та пов’язаних з цим можливих ускладнень проїзду по дорогах.

На території області очікується значне зниження температури повітря, яке супроводжуватиметься опадами у вигляді снігу, мокрого снігу, налипанням мокрого снігу. Це може призвести до швидкого утворення ожеледиці.

Одночасна протиожеледна обробка та розчистка снігу на всій протяжності доріг технічно неможлива. Першочергово роботи виконуються на дорогах державного значення та найбільш напружених маршрутах, під’їздах до райцентрів та автобусних маршрутах.

Прохання до автоперевізників та водіїв – уважно стежити за змінами дорожньої обстановки, без нагальної необхідності не користуватися транспортом у найближчі дні до приведення доріг у безпечний для проїзду стан.

Власникам автобусів та керівникам автостанцій не відправляти в рейс автобуси і маршрутні таксі без з’ясування умов проїзду по всьому маршруту.

Закликаємо усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин та пристроїв протиковзання на колеса, дотримання безпечних дистанцій і швидкісного режиму руху, укомплектувати автотранспорт тросами та лопатами.

Крім того, повідомляємо про обмеження рішенням КМДА руху великовагового вантажного транспорту 13-14.11.2016р на в’їзд до м. Києва.

doroha-1doroha-2


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/