Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Через невиконання поліцією рішення суду у Чернігові блокували дорогу

Через невиконання поліцією рішення суду у Чернігові блокували дорогу


Учасники війни з Росією, аби привернути увагу громадськості до проблеми, що створили правоохоронці, намагалися 12 квітня перекрити проїжджу частину вулиці у напрямку залізничного вокзалу біля Чернігівської митниці. Однак поліціянти швидко відтіснили протестуючих від автомобільної дороги.

Перекрити автомобільний шлях учасники акції вирішили після того, як працівники Городнянського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області не стали виконувати рішення суду у НЕГАЙНОМУ поверненні вилученого автомобіля Олегу Музиченку, а замість цього за чиєюсь вказівкою перевезли авто до Чернігівської митниці.

Цей автомобіль з нерозмитненими номерами раніше використовувався у допомозі нашим бійцям на Сході крани. Через невиконання поліцією рішення суду учасники бойових дій з Росією провели попереджувальну протестну акцію біля приміщення митниці, на території якої і знаходиться даний автомобіль.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/