Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Через держкордон на Чернігівщині не пропущено 4 -х громадян Росії


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це проінформував редакцію підполковник Олександр ДУДКО − помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 29 серпня по 4 вересня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 98 тис. осіб та 15,5 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 45 осіб, на яких накладено штрафів на суму 18887 гривень. Через державний кордон не пропущено 83 особи, з яких 11 громадян Росії та 33 незаконних мігранта.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 22,3 тис. осіб та 4,5 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 14 осіб, з яких 4 — громадяни Росії.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/