Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Через абсурдні рішення ФФУ, захисників Чернігівської «Десни» більшає


Чернігівці, для яких не байдужий спорт і, зокрема, футбол, обурені рішенням керівництва Федерації футболу України щодо відмови клубу «Десна» до участі в прем`єр-лізі...

Як повідомив президент Асоціації дворового футболу, депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Богдан Ткаченко, він спілкувався із вболівальниками «Десни», які перебували у столиці. На жаль, рішення приймалося закрито, і заздалегідь в кулуарах говорили, що «Десна» не потрапить до прем’єр-ліги. Серед причин називали замалий бюджет клубу та відсутність дублюючої команди і команди Ю-19.

«Наскільки мені відомо, представники «Десни» подали гарантійний лист про збільшення бюджету клубу до 10 млн грн, та й створення команд не є для «Десни» проблемою», — зауважив Богдан Ткаченко. Він повністю розділяє переживання фанів клубу, адже ця ситуація ставить під питання подальше існування улюбленої багатьма поколіннями чернігівців команди та перспективи розвитку футболу у Чернігові.

Керівник фракції «Наш край» у міськраді Олександр Соколов, вважає, що нинішня ситуація є серйозних порушенням спортивних принципів.

Також Олександр Соколов підкреслив, що для чернігівського клубу це був історичний момент і особливі перспективи відкривалися перед вихованцями спортивно-дитячої школи, які б могли грати у команді Ю-19.

Керівник міської федерації футболу, депутат міськради від «Нашого краю» Віктор Бистров також вважає рішення ФФУ несправедливим.

«З одного боку, озвучені зауваження мають місце, але вони стосуються й першої ліги. Раніше до них ставилися поблажливо, а зараз – після виходу команди у прем’єр-лігу – поставилися принципово», — говорить він.

Віктор Бистров закликав уболівальників і футболістів продовжувати боротьбу за гру у прем’єр-лізі, це має бути спільна робота, можливо, з допомогою міської влади.

«Для міста і вболівальників це дуже важливо. Боротися потрібно!», — закликав Віктор Бистров.

Фракція «Нашого краю» буде ініціювати звернення Чернігівської міської ради до ФФУ з вимогою відновити справедливість.

На фото: Після перемоги. Тоді вони ще не знали, до якого абсурду й беззаконня вдадуться функціонери з ФФУ щодо футбольного клубу «Десна»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/