Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чарівна квітка — жіноча Душа

Чарівна квітка — жіноча Душа


У рамках програми «Бібліотека non-stop!», приуроченої до Всеукраїнського дня бібліотек, 30 вересня у Чернігові відбувся майстер-клас зі створення декоративних квітів «Квіткова терапія» з Надією Кривопишою.

Майстриня розпочала роботу з вірша:

“ Чарівна квітка — жіноча Душа

Пелюстки розпускає по волі.

Те, чим наповнена з дитинства, вона

Як птаха випускає на волю”...

І це зовсім не дивно, Надія випустила в світ свого птаха, першу збірку віршів ”Путь в храм Души — Пробуждение”.

Майстер-клас пройшов цікаво, емоційно і в радості. Адже в залі зібралися люди, які захотіли відчути красу, навчитися майстерності. Присутнім було цікаво спостерігати за процесом народження Квітки. Відомо давно, що квіти приносять нам радість і щастя. Жодне золото світу не варте Любові, Добра і Краси. Квіти керують людськими емоціями. Вони викликають відчуття щастя в момент їх отримання. А ще, квіткова терапія — це один із кращих засобів покращення здоров’я.

Великим подивом стало для присутніх й те, що розпочинали робити жоржину, а розквітла квітка лотосу. Кажуть, що лотос — символ самовдосконалення. Він уособлює собою непорочність, досконалість, духовну чистоту. Виростаючи з бруду, він ніколи не буває забруднений.

По закінченню майстер-класу учасники зробили фотознімок на згадку.

Валентина Куценко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/