Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Бюджетні установи Чернігова можуть залишитися без опалення через борги


Депутати Чернігівської міської ради звернулись до Прем’єр-міністра України з проханням посприяти у вирішенні питань щодо забезпечення газопостачання для потреб бюджетної сфери. Рішення направити таке звернення вони прийняли на засіданні вересневої сесії міської ради.

Порушені у зверненні питання потребують термінового вирішення у зв'язку з наближенням опалювального сезону. На сьогодні НАК «Нафтогаз України» не укладає угоду з ПАТ «Облтеплокомуненерго» на постачання природного газу для вироблення теплової енергії для потреб бюджетних установ через наявність боргів за минулі роки – 2012—2014 рр.

29-09-0024Обгрунтовуючи необхідність прийняття цього рішення, міський голова сказав, що сьогодні ми змушені боротися з наслідками попередніх років. Росла ціна на газ, а тарифи затверджувались пізніше. Це вимагало додаткових обігових коштів. Ситуація у місті досить складна через різке підвищення цін на енергоносії. Під загрозою наразі опинились установи бюджетної сфери.

— Неправильно поставити під загрозу опалення бюджетних установ – лікарень, дитячих садочків, вимагаючи попередню оплату, — наголосив Владислав Атрошенко. — Прошу підтримати Звернення до Премєр-міністра з проханням посприяти у забезпеченні бесперебійного газопостачання підприємств комунальної теплоенергетики.

Депутати міської ради 38-ма голосами схвалили Звернення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/