Четверг, 1 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Будьте готові до візиту представника газової служби. Дієві поради


Останнім часом деякі «стратегічні» монополісти, як от, приміром, газова служба, про ворожу для українського люду діяльність якої ми вже повідомляли (дивіться відео) прагнуть набити свої власні кишені, закриваючись міфічною економією коштів, тим самим викликають у громадян все більше й більше недовіру до української держави взагалі. А що ж влада? Чогось чекає...

Днями  у поштові скриньки чернігівців, а, може, й області, газова служба повкидала по кілька аркушів текстівок з простою інфографією, через які намагається втокмачити нам, чому підвищуються тарифи і через що слід далі їх підвищувати. Виявляється, одна з причин — це те, що ціни споживчі за останні десять років на газ, як зазначають газовики, постійно занижували, і саме через це, мовляв, сталася анексія Криму та йде війна на Донбасі. Хто писав таку нісенітницю лише відомо самим авторам та тим, хто усю це жахіття організовував. То ж чи не резонно запитують чернігівці: якщо так, то треба повернути ту владу, яка усі ці десять років занижувала тарифи і не тільки на газ...

Ну, а поки що газові та інші монополісти-живодери думають й далі як наповнити за багатомільйонний рахунок народу свої власні кишені, керівник громадської організації «Народний контроль та правозахист» з м.Бобровиця Євгеній ГРОБОВОЙ дає суто прості, але цілком практичні кроки — як захиститися від газового монстра, вірніще тих, хто йому служить.

«Наш» Уряд та його олігархічні клани постійно «турбуються» про добробут пересічного громадянина.
Настає зимовий період і Ви можете стикнутися з тим, що до Вас у двір, квартиру, прийдуть працівники РГГ (газового господарства) і перекриють газ за борги — уявні чи дійсні.
Як Вам діяти у даній ситуації? Надаємо практичні поради у доступний спосіб (без юридичних термінів).
1.Вимагайте від осіб, які намагаються «відрізати» Вам газ пред`явити службові посвідчення і покличте сусідів, родичів для моральної і якщо придеться то і силової підтримки.
2.Щоб «відрізати» Вам газ постачальник газу ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ, не раніше 21 числа направити Вам письмове повідомлення (з позначкою про вручення), не тикнути в паркан чи кинути в поштовий ящик якийсь папірець без вказання посади, підпису та печатки, не сунути в руки Вашій дитині чи іншому члену родини, а саме Вам — власнику (орендарю) житла на якого оформлено договір під розписку про вручення. У вказаному повідомлені повинні вказати підставу припинення газопостачання та дату коли до Вас прийдуть «відрізати» (перекривати) газ. І прийти відрізати газ мають право не на наступний день після вручення Вам повідомлення, а не раніше чим через 3 дні.
3.Якщо до Вас прийшли перекривати газ без дотримання процедури та строків вказаних вище, рекомендуємо:
— не допускати працівників до газового вентиля;
— вимагати від них негайно покинути Ваш двір чи помешкання;
— якщо не підуть, викликайте поліцію;
— а поки їде поліція покличте родичів, сусідів, місцевого депутата.
4.Якщо Ви вважаєте, що не маєте заборгованості, то йдіть до РГГ та подайте письмову заяву у двох примірниках (один примірник залишайте у себе з відміткою про отримання) і вимагайте негайно провести звірку обсягів спожитого газу та проведених платежів. Поки не буде Вам надано Акту звірки не допускайте газовиків до газового вентиля.
5.Якщо винні — заплатіть, якщо не має коштів вимагайте складення Графіка погашення заборгованості, якщо не згодні з боргом подайте письмову претензію. Якщо претензію відхилено, тоді до суду, але це окрема історія.
Ще одна ситуація, Ви прийшли до дому а у Вашу відсутність, без жодного попереднього повідомлення Вам відрізали газ — поставили пломбу, заглушку. Ваші дії:
1.Викликайте поліцію та фіксуйте факт втручання в систему газопостачання. Вимагайте від поліції надати Вам копію протоколу огляду та почати кримінальне провадження за незаконне проникнення до Вашого подвір`я, самоуправство. А заразом дзвоніть до РДА, міської, сільської ради щоб прийшов міській, сільській голова, місцевий депутат. А також подзвоніть у редакцію районної газети «Наше життя» щоб прислали кореспондента для висвітлення беззаконня газовиків.
2.Негайно йдіть до РГГ і пишіть письмову вимогу про негайне відновлення газопостачання.
3.Якщо Вас ігнорують зривайте пломби і користуйтеся газом, правда і закон на Вашій стороні.
А головне НЕ БІЙТЕСЯ ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ПРАВА і ПАМ`ЯТАЙТЕ — "УСЯ ВЛАДА В УКРАЇНІ НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ, не монополістам-олігархам а саме НАРОДУ.

Євгеній ГРОБОВОЙ, м.Бобровиця, Чернігівщина


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/