Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Будівельники ігнорують інтереси громади міста і зводять будинок у парку


Мешканцям Чернігова, особливо тим, хто проживає на прилеглій до Березового гаю території, добре відома епопея з намірами будівельників збудувати три житлові багатоквартирні будинки у зоні відпочинку та дозвілля. 

Наприкінці жовтня минулого року депутатам Чернігівської міської ради під тиском громадськості навіть довелося скасовувати своє ж попереднє рішення про надання дозволу на зведення будинків. А сам міський голова Владислав Атрошенко, який, власне, і став ініціатором відміни попереднього рішення,  з цього приводу тоді заявив журналістам : «Питання зведення трьох будинків на ділянці, яка практично межує, а в одному випадку заходить на територію Березового гаю збурило громадськість. Я особисто вчора виїздив на місце з профільним заступником, начальником управління архітектури та забудовником. Ми дивилися план-схему та де планується розташування цих будинків на місцевості. Я вважаю, що логічною і однозначною в цьому випадку є наша реакція як міської влади, яку обирали люди...».

І ось, як стало відомо, 6 червня 2017 р. відбудеться суд за позовом  будівельної компанії до міської ради. На думку позивача, останнє рішення (про відміну дозволу на будівництво) міськради начебто не є законним. Таким чином, будівельники все ж таки мають серйозні наміри про зведення висотних будинків у прилеглій до паркової зони, території. А для цього їм треба мати «на руках» узаконений «дозвільний документ» на будівництво.

Судове засідання  відбудеться о 12.00 в Деснянському суді. Усі небайдужі люди ПОВИННІ прийти до суду і висловити свій рішучий протест проти абсурдних і антигромадських намірів та дій будівельників.

Про перипетії навколо скандального будівництва читайте і дивіться за цими посиланнями:

Виконком Чернігівської міськради скасував рішення про скандальну забудову

«Лупайте сю скалу…». У Чернігові люди протестують проти забудови парку

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/