Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Будівельна компанія пошкодила електрокабель водяного насосу


9 грудня близько 13 години відбулося короткострокове відключення насосного обладнання ВНС №2 водозабору «Подусівка».

Відключення обладнання сталося з причин, які не залежать від діяльності КП «Чернігівводоканал», через короткострокове неконтрольоване обезструмлення насосів ВНС №2, в результаті чого насоси були зупинені.

Про це повідлмила Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал».

Як повідомив головний енергетик КП «Чернігівводоканал», близько 13 години відбулося відключення основного вводу розподільної підстанції (РП-15), яка знаходиться на обслуговуванні ЧМЕМ. В результаті відключення було припинене електропостачання на ВНС №2, яке забезпечується по кабельним мережам, що перебувають на балансі ЧМЕМ Як стало відомо, відключення РП-15 відбулося в результаті пориву кабельної лінії технікою компанії «УкрСіверБуд», яка виконувала роботи в районі .Масанів.

В результаті короткострокового відключення та після автоматичного переключення на резервну схему живлення, відбулося спрацювання автоматики на насосній станції водопроводу, що стало причиною закриття та подальшого відкриття засувок станції. Робота насосної станції була зупинена на 6 хвилин.

Через ситуацію, яка виникла не з вини роботи обладнання КП «Чернігівводоканал», відбувся гідравлічний удар, який спричинив появу осаду у воді, що подається до деяких районів міста.

Так, сьогодні, 9 грудня можлива короткострокова поява осаду та помутніння питної води в центральній частині міста, районах Подусівки та Масанів.

Керівництво КП «Чернігівводоканал» приносить вибачення усім абонентам за можливі незручності і сподівається на порозуміння у ситуації, що виникла.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/