Субота, 15 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Браконьєр з рибними сітками потрапив і сам у тенета прикордонників

Браконьєр з рибними сітками потрапив і сам у тенета прикордонників


8 квітня неподалік населеного пункту Мньов Чернігівського району прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське» на затоці річки Дніпро затримав 29-річного громадянина України, який під час нересту на гумовому човні здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме зяберними сітками.

В ході затримання у правопорушника вилучено 3 сітки, загальною довжиною 150-метрів та незаконно здобуту рибу різних видів. Таким чином встановлено, що браконьєр завдав державі шкоди на суму 3000 гривень.

В діях правопорушника вбачається кримінальне правопорушення за ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України. Оперативно-слідча група Чернігівського відділення ГУНП України в Чернігівській області, що була викликана до місця події, склала відповідні правові документи.

Крім того за порушення прикордонного режиму, а саме вихід на маломірному плавзасобі на прикордонну річку поза встановленням пунктом базування його притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення  

Олександр ДУДКО, помічник начальника прикордонного загону


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/