Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Білборди – джерело підвищеної небезпеки на дорогах


ДорогаСтворення належних та безпечних умов на дорогах  – основне завдання працівників дорожньої галузі. Дорожники Чернігівської області намагаються робити все можливе для цього, адже це перш за все — питання безпеки учасників дорожнього руху.

Але не все залежить лише від них. Іноді  люди своєю поведінкою на дорогах самі створюють небезпечні ситуації, влаштовуючи стихійну торгівлю чи встановлюючи рекламні щити, наражаючи,  при цьому, на небезпеку не тільки себе, а і всіх користувачів автомобільних шляхів.

2Так, всім відомо, що за допомогою рекламних щитів, розміщених уздовж доріг, проводиться дуже вдале поширення інформації. Практично всі компанії, фірми, магазини, заводи-виробники і маленькі контори успішно використовують такий вид реклами. Але підприємці, розміщуючи рекламні щити на дорогах, навіть не підозрюють − наскільки це може бути небезпечно і до чого можуть призвести наслідки від встановленої у недозволеному місті рекламної атрибутики.

3На жаль, в більшості випадків дуже важко встановити власника конструкцій на каркасах, наприклад, біг-бордів, сітілайтів – на них відсутнє маркування із зазначенням найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії. Однак, найтрагічнішим у даній ситуації є не так відсутність дозволів на розміщення реклами, як те, що їх поява на дорозі відволікає увагу водіїв та загрожує життю людей.

4Аби не допустити трагедій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, повідомляє, що рекламоносії, встановлені в межах смуги відведення автодоріг, не повинні:

     — погіршувати умови безпеки дорожнього руху;

     — погіршувати або обмежувати видимість на дорозі, у напрямку руху чи збоку, затемняти або знижувати ефективність сприймання дорожніх знаків, світлофорів та інших технічних засобів організації дорожнього руху;

     — засліплювати учасників дорожнього руху, у тому числі внаслідок дії ефекту світлоповертання від рекламоносія;

     — зменшувати габарити шляхопроводів та інших інженерних споруд;

     — заважати руху пішоходів;

     — створювати звукові ефекти, що негативно вливають на умови руху.

5Також  Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує про заборону будь-якої торгівлі в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування області згідно з Постановою КМ № 174 від 24.12.2001 року.

Пам’ятаємо, що стихійна торгівля поблизу доріг несе загрозу життю і здоров’ю продавців та покупців. Крім того, стихійна торгівля здійснюється без відповідних документів, що не гарантують безпечність та якість харчових продуктів.

Служба автомобільних доріг дбає про власну безпеку та безпеку інших!

Анастасія КРОПИВНИЦЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/