Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Більшість росіян вже не вважають Крим корисним для РФ


Значно скоротилася кількість росіян, які вважають приєднання Криму корисним для РФ. Саме з такою назвою вийшли статті в російських електронних мас-медіа.

Про це повідомляють російські ЗМІ, наприклад, primechaniya.ru, znak.com.

Соцопитування, проведене напередодні п'ятиріччя приєднання Криму до Росії, як пишуть російські видання, а насправді  — анексії українського півострова Російською державою, показав, що число росіян, які вважають приєднання Криму корисним, знизилося з весни 2015 року до березня 2019 з 67% до 39%. Про результати опитування фонду «Громадська думка» (ФОМ) повідомляють російські «Ведомости».

За даними соцопитування, частка тих, хто вважає, що користь і шкода порівнянні, зросла з 15% до 39%, кількість росіян, впевнених, що приєднання завдало шкоди, незначно збільшилася: з 5% до 7%.

«Такая реакция объяснима: бескровное присоединение Крыма пять лет назад вызвало подъем патриотических настроений, миллионы людей почувствовали себя свидетелями возрождения великой державы, способной преодолеть тяжелые времена и вернуть часть территории. Власть умело воспользовалась эйфорией и ностальгией, но эффект оказался не вечен. Впоследствии жители российской глубинки, которые активнее других поддержали присоединение полуострова, почувствовали на себе последствия экономических санкций, вызванных в том числе и самим присоединением», — зазначають російські «Ведомости».

Річниця так званого «приєднання» відзначається в РФ 18 березня — саме цього дня в 2014 році, після вторгнення російських військових на територію українського півострова, був підписаний «договір про входження до складу Росії республіки Крим і Севастополя».

Нагадаємо, що Крим, згідно з Будапештським меморандумом, залишився в складі України в обмін на передачу Росії ядерної зброї. Виходячи з порушень Росією міжнародного права, світ так і не визнав по сьогоднішній день самочинного «приєднання» Криму до РФ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/