Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Бійців АТО привітали чернігівські школярі з Днем захисника України


Чернігівські школярі привітали з Днем захисника України бійців-учасників АТО святковим концертом. 

У Чернігові педагогічний колектив і учні школи-ліцею №15 День захисника України відзначили разом зі своїми колишніми випускниками – учасниками АТО, бійцями 41-го окремого мотопіхотного батальйону.

На запрошення школярів до закладу завітали командир відділення сержант Альберт Черешко, заступник командира взводу сержант Іван Вотчицев, командир відділення сержант Віталій Бочаров з 41-го батальйону, а також боєць окремого батальйону «Чернігів» Володимир Мироненко.

7

6

5

4Військовослужбовці розповіли дітям про себе, про свої підрозділи, продемонстрували світлини, на яких відображається повсякденне життя і бойова робота українських воїнів у зоні АТО тощо.

3

2

Для гостей школярі підготували чудовий святковий концерт, виконали пісенні й танцювальні номери, а першокласники продекламували вірші. На завершення урочистості діти подарували воїнам квіти й святкові подарунки, сфотографувалися на згадку, а також побажали їм міцного здоров’я, успіхів, повернення з зони бойових дій живими і неушкодженими.

Підполковник Олександр ПАРІЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/